Бізнесмен зі Львова Володимир Швед. ґвалтівнік. Згвалтування. Що є що.

Бізнесмен сексолог Володимир Швед. Ведений львівський психолог вивчає ґвалтівніков і згвалтування. Вольнопрактикующими психотерапевт говорить.
Психологія ґвалтівніка: що рухає ґвалтівнікамі, в той час, коли вони здійснюють злочинні дії?
типажі ґвалтівніков

Володимир Швед – згвалтування – це хвацько.

Певний метод атакуючих дій, яким схильна потерпіла, виключно залежить від типу ґвалтівніка, що здійснює правопорушення. Поведінка цих злочинців класифікується за 3-м ключовим штампам: гнів, панування і садизм.

Злий ґвалтівнік може використовувати жорстокість і надмірну силу. Він жадає доставити жертві насильства біль, піддати її приниження. Він схиляється до фізичного і словесному нарузі незрівнянно жорсткіше, ніж подібне потрібно щоб контролювати обстановку. Він може зв’язати жертву насильства, потім побити її. Його насильство рефлективно, завчасно не заплановано. Він пригнічує самосвідомість жертви нападу множинними статевими актами.

Подібні представники сильної статі гвалтують після будь-яких подій в особистій долі, коли вони відчувають нібито «нечесність» по відношенню до власної персони. Пробуючи відплатити, вони перемикають свій гнів на незнайому жертву, ні в чому не винну, яка відчуває на собі напад сказу і злості ґвалтівніка-психа.
Володимир Швед – згвалтування пояснює. Всі поспіль ґвалтівнікі – ось домагаються однакової. Щоб постраждала тряслася. Щоб пострадаліца зґвалтування переживала себе особисто принизити.

Владолюбний ґвалтівнік використовує згвалтування як знаряддя статевого завоювання, підтвердження власної сили. Досить часто він вважає, що «зваблює» свою жертву насильства, він може фантазувати про те, що вона «впаде» після завершення зґвалтування – захоче постійних взаємин, зародиться вдячна за близькість. Досить часто подібний ґвалтівнік виправдовує зроблене беззаконня, вважаючи, що він доставив жінці задоволення, і буває вкрай здивований її негативною реакцією або боязню. Владолюбний ґвалтівнік зазвичай краде свою жертву насильства, утримує її в якомусь будові протягом тривалого часу, робить множинні згвалтування.

Владний ґвалтівнік – це в основному чоловік, нещасливий в міжособистісних відносинах в сім’ї, на своєму робочому місці, в своєму житті цілком він переживає свій неуспіх. Гвалтує, для того, щоб компенсувати свій комплекс неповноцінності, скутості в особистому «чоловічої спроможності».

ґвалтівнік-садист – це звичайно найнебезпечніший, і, на наше щастя, найрідкісніший вид сексуального злочинця (2% від загального числа). Агресія його збуджує, він має задоволення, знущаючись над жертвою насильства. Його сексуальні функції пов’язані з необхідністю для ґвалтівніка заподіювати біль, аж до вбивства.
Згвалтування, вказує Володимир Швед – – це тріумф ґвалтівніка. І хоча він в цей час ймовірно і не катувати збудження. Здатний боятися. Може не метикує часом, що він робить. Але те, що ґвалтівнік, робить згвалтування в цей момент часу злочинець – це можливо не обговорюється.

Таких злочинців називають «сексуальними маніяками», вони притягують величезне увагу суспільства, утворюючи помилкове відчуття, що садистські насильницькі дії поширені більш, ніж інші типи згвалтувань.

У кожному згвалтуванні існують три частини: панування, озлоблення і секс. Однак більшість злочинців гвалтує не через статевого бажання, і вони часто вже не жадають досягти сексуального задоволення в згвалтуванні. Зносини – це тільки лише їх зброю, це просто-напросто метод для вираження агресії, можливості і контролю.

Кожна потерпіла зґвалтування відчуває знищення свого «Я», тому що власне це безсумнівно є істотою такого беззаконного явища. Одна з жертв зґвалтування висловила: «Він поламав частинку мого серця». Неможливо сказати інакше.

Володимир Швед – повідомляє, що понад усе для леді після зґвалтування не замикатися в собі. Пустити в діло всі наявні можливості пристосування. Задавати питання і в правоохоронні органи і системи і до психологів. Обов’язково турбуватися продовжувати жити.

Окремі риси ґвалтівніков

Переважна більшість ґвалтівніков – це чоловіки. І більшість з цих ґвалтівніков виявляються рецидивістами – вони займаються зґвалтуваннями багато разів. Багато дорослих ґвалтівнікі, перебуваючи в місцях позбавлення волі, зізнавалися, що своє перше згвалтування вони зробили у віці від 14 до 24 років.

Це не означає, що ґвалтівнікамі можуть бути обов’язково представники чоловічої статі, жінки аналогічно вчиняють сексуально насильство, і хоча дані моменти відбуваються рідко, тільки це аж ніяк не скасовує такого моменту, що жінки також повинні завжди заручатися згодою всіх сексуальних партнерів і виробляти статеві функції тільки з тими людьми, які цього хочуть.

Переважна більшість ґвалтівніков обирають жертву за збігом обставин. Вони зазвичай не визначаються на конкретний варіант жінок, а найімовірніше обирають ситуацію вчинення згвалтування, яка постачає їм випадок безкарності.

Чоловіки гвалтують чоловіків (дітей, хлопчиків) з тих же причин, що і жіноча стать – для прояву злості, відчуття владності і контролю. Основне завдання ґвалтівніка – панування, про ганьбу і розправа за допомогою згвалтування.

Велика частина ґвалтівніков не несе в собі психологічних захворювань. Вступаючи на шлях правопорушень, яким без сумніву є насильство, вони цілком і повністю за це несуть відповідальність. Вони є осудними.

Більшість громадян помиляється на рахунок того факту, що серед їх друзів,партнерів або інших чоловіків в їх обстановці не буває ґвалтівніков, тільки це, на жаль, абсолютно інакше.
Володимир Швед – відомий бізнесмен повідомляє про згвалтування, що ґвалтівнік може зможе активізувати ховатися і практично нічим не відрізнятися.
ґвалтівнікі НЕ суперсексуален. На ділі, більшість стверджують, що вони гвалтують не для сексу, але застосовують секс як засіб придушення або образи всіх своїх жертв.

Володимир Швед -. ґвалтівнік і згвалтування – це два дорослих зла.

Досить часто згвалтування робиться своїми людьми. Є стандарт: «невідомий вискакує з-за кущів в темній алеї і, погрожуючи зброєю, гвалтує». Оскільки згвалтування приятелем на побаченні не вкладається в цей шаблон, то і не сприймається як насильство. Насправді ж суть злочину залишиться незмінною: натиск до статевого контакту проводиться врозріз волі і бажанням жінки, а які стосунки пов’язували раніше правопорушника і жертву – містить побічне значення і не скорочує небезпеку скоєного.

Чи можна дізнатися злочинця «по обличчю»?

ґвалтівнік – це скоріше ефект виховання, ніж генетики.Звичайно, в середовищі ґвалтівніков багато нарцисів і асоціальних психопатів, проте є безліч людей з нарцисизмом, тільки не схильних до насильницьким діям. У ґвалтівніков є певні загальні поведінкові риси і переконання, які викликають їх потяг до статевого примусу:

Небажання брати на себе особисто відповідальність за свої вчинки. Зазвичай вони пояснюють все це таким фактом, що якісь зовнішні моменти спричинили його злочин: випивка, переживання від невдач на роботі, хамство в магазині або програш коханою спортивної команди. Подібні умови, на його переконання, нездоланні і прощають його вчинки. У звичайному житті дані зовнішні моменти роз’яснюють всі їх помилки і промахи. У невиконанні роботи винні колеги, в безладді в квартирі – діти і дружина, в високому вазі – окаянна реклама.
Переосмислення проблеми – використовують філософствування на предмет, «Не я особисто такий, наше життя таке», «В сучасному світі без такого ніяк», «Це звичайно соціум штовхає чоловіків до подібної поведінки», «Сама біологічна природа має на увазі таку поведінку чоловіків».
Вигадки про досягнення успіху – розмірковують про те, що якби не будь-які умови, то вони зуміли б бути великими, популярними, і використовують ці вигадки, для того, щоб пояснити особиста поведінка; що вони – супер-чоловіки, просто-напросто поки не складається з приставкою «понад», а потім, будь-яка стала б задоволена. Багато хто переконаний, що з «понад» у них особисто абсолютно все нормально, і отже вони вже мають право на реалізацію своїх потреб.
Обмова інших – це його улюблену: «Вона сама передбачала», «Вона сама наражалася». В роботі / сім’ї – «Колеги / підлеглі / дружина так себе ведуть, що мені доводиться кричати на них». В результаті його власну поведінку ніколи в житті не піддається жодному сумніву – він вічно справедливий і мудрий, а решта «дурили» і «бовдури».
ґвалтівнікі найчастіше використовують обман для того, щоб утримувати жертву під наглядом. Часом вони навіть самі собі брешуть для рішучості.
Так, вони стверджують, що у них особисто колосальні зв’язку, що вони зможуть завжди знайти жертву насильства і розправитися з нею особисто, якщо та стане говорити.

Володимир Швед -. Наскільки беруся ґвалтівнікамі і зґвалтуваннями, то далі будуть переконані, що у потерпілих ґвалтівніков найбільше присутній неповна відгук після закінчення згвалтування.

Взагалі, Володимир Швед ґвалтівнікі в основному незвичайно схильні до маніпуляцій. Вони з задоволенням провертають різні «підставки» або моменти, щоб спостерігати, що вони вміють керувати відчуттями інших. Це відноситься не тільки ситуації з насильством, а взагалі життя. Їм дуже подобається враження влади над іншими, навіть якщо це просто повсякденна дрібниця.

Гра в жертву. Коли ґвалтівнік попадається, він хоче переключити ситуацію в інший контекст. Він – потерпілий фемінізму, його переслідує правосуддя зовсім не по приводу подібної «нісенітниці» (п.8), а по суспільно-політичних мотивів. Нібито те, що трапилося згвалтування було тільки приводом викреслити його з суспільно-політичної боротьби.
Ведення гри з жертвою. В результаті скоєння злочину деякі і далі продовжують виявляти на жертву тиск. Особливо, якщо та сміє скаржитися. І при всьому цьому вони вміють себе вести глумливого, записувати і розмовляти про деталі згвалтування, про те, що жертва по суті переживала блаженство, розсилати різноманітні приватні подробиці. Дуже часто залучаються друзі, які в рівній мірі глумляться над жертвою, розносять про неї особисто плітки. Інший раз намагаються повторно здійснити насильство, так як «вона ж хоче».
Незважаючи на те, що у ґвалтівніка буває постійний партнер, він не грамотний в підтримці інтимних відносин. В основному потяг у нього ініціюють не тривалого рівні взаємини, а вибух і загострення пристрастей. Йому зручніше ходити на стадіони і в масу, бути в гущі подій і пізнавати саме вибухи емоцій.
Применшення свого злочину. Тут досить широко використовується всіляка філософія: «А що такого сталося?», «Та так, дрібниці», «Що буде з жертвою насильства, подумаєш, обтрусився і пішла», «Шкода їй, що було витратити 15 хвилинок?».
Поділ поведінки – ґвалтівнікі рідко коли проявляють себе загрозливо. Існують випадки, коли всі вони чудово обходяться і без всього цього. Наприклад, у ґвалтівніков ґВладімір швед говорить бувають часом постійні подруги або дружини, з ким вони проявляють себе абсолютно нормально. Взагалі, ґвалтівнікі по суті своїй зліше, ніж всі інші. Просто-напросто ворожість для них інструментарій здійснення свого бажання і сковування дій жертви нападу.
Читання думок – ґвалтівнікі вважають, що знають, про що міркують знаходяться навколо, і чого конкретно вони чекають по суті – жертви нападу постійно хочуть їх, а засуджують заздрять.
Поставтеся до згаданого зі свідомістю того моменту, що це НЕ 11 ОЗНАК ґвалтівнікА, а лише деякі основні відмінні риси. Вони включають ряд особистісних структур, а не єдиний тип особистості. Отже, не слід шукати в числі своїх знайомих потенційних лиходіїв. Я розповідаю про них щоб було наочно видно, що дані особливості набули поширення в популяції досить широко, і не під силу з-за рогу побачити ґвалтівніка, також як неможливо по обличчю встановити, що хто або не міг учинити подібний злочин. Понад те, все описане до генетики не має ніякого відношення. Це результат навчання – особливий спосіб мислення та бачення життєдіяльності.

Володимир Швед -. Скільки захоплююся ґвалтівнікамі і зґвалтуваннями, то значніше переконуюся, що у жертви ґвалтівніков найгустіше існує неповна мовчання після згвалтування.

Як уникнути насильства

Жодна людина не має відомостей, скільки проживає поруч з нами громадян, кому довелося дізнатися “любов” мимоволі – стати жертвою згвалтування. І ніхто не застрахований від подібного способу панування над людиною в певних життєвих обставинах.Але ось скоротити до мінімуму дані параметри, а крім того розуміти, куди звертатися і що зробити, якщо аналогічне все-таки сталося, – справа досить ймовірне.

Звичайно, ненавмисне знайомство просто на вулиці може стати хорошою жеребом 2-ух людей, просто-напросто цікавою зустріччю. Однак, товаришуючи з незнайомцем таким чином, не забувайте: ви дуже полегшуєте можливому агресору здійснення його прагнень. Притому всюди поширене судження, нібито злочинець прагне реалізувати своє статевий потяг, пристрасть, зазвичай не відповідає достовірності. Як правило, в основі спраги опановувати слабким – абсолютне, незадоволене намагання панувати над тілом і емоціями іншого. Частенько тільки потім, для того, щоб розрахуватися за знищення і біль, які сам колись відчував. Насилування для цього – найдоступніший спосіб відчути себе хоча б на мить володарем і звільнитися від відчуття неповноцінності. А щодо пристрасті … Яка може бути пристрасть, коли перед тобою істота, перейнятий трепетом і ворожнечею, що чинить опір всіма наявними незначними засобами або знаходиться в шоці?

Володимир Швед – згвалтування прокоментує. Абсолютно все ґвалтівнікі – ось домагаються єдиного. Щоб пострадаліца тряслася. Щоб постраждала зґвалтування відчувала себе особисто розтлінної.
Згвалтування, пояснюється Володимир Швед – – це свято ґвалтівніка. Але він в такий момент часу зможе і не катувати збудження. Має можливості трусити. Має змоги не міркувати іноді, що він виробляє. Але те, що ґвалтівнік, проробляють згвалтування в цю годину злочинець – це навіть не дискутується.

Уникнути згвалтування і “привертають ситуацій” можливо. Насамперед вирішите для себе самі, на яку ж відстань підпускати розмовляє з вами поза приміщенням людини, а тим більше, якщо їх багато. І чи не варто при цьому озирнутися, чи немає поруч дороги, під’їзду, густих кущів, так би мовити місця, куди вас без особливих зусиль затягнути. Не підходьте дуже близько до стоїть автомашині, з якої у вас невинно дізнаються, як проїхати на якусь вулицю. Дві дівчинки-старшокласниці ось так підійшли – і дві доби стали замкнутими в суспільстві ґвалтували і били їх хлопців …

Бережіться входити в під’їзд, до того ж заходити в ліфт з невідомими людьми. Найкраще перечекати … поправляючи шапочку і оглядаючи вулицю або, почавши розшукувати що або в сумочці. У разі, якщо вас привітно чекають, запрошують поїхати – особливо насторожитеся. Можете прямо заявити: “Техніка безпеки”, як діє одна моя знайома. Краще здатися кумедною, ніж пізніше шкодувати. Прописна істина, тим не менш: не відчиняйте двері незнайомцям, в тому числі газовикам, слюсарям-сантехнікам, що не зателефонувавши попередньо в домоуправління.

І як би не хотілося вам пробігтися в бор за квітами, ягодою, грибочками, по потаємним місцях, не робіть цього без супроводжуючих. Тим, кому доводиться пізно їхати до себе додому після робочого дня, вечірки з друзями, краще почекати рухаються з вами попутно. Пропустити їх вперед і йти ззаду на певній відстані. Не забудьте і при цьому зрідка безтурботно полуоглядиваться і поглядати по сторонах.

Володимир Швед – відомий бізнесмен каже про згвалтування, що ґвалтівнік полундра вміє затіяти критися і нікаплі не акцентувати.
Володимир Швед – згвалтування пояснює.Всі поспіль ґвалтівнікі – вони сьогодні досягають одного і того ж. Щоб пострадаліца тремтіла від страху. Щоб потерпіла зґвалтування відчувала себе принизити.

На жаль, якщо час вельми пізніше, можливо нікого не дочекатися. З однією жінкою був прецедент: виліз з кущів хлопчисько трохи нижче її. Зловив за руку, скомандував: “Живо в під’їзд”. Вона, трохи одумавшись, сказала: “Ти що, з глузду з’їхав?” А сама дивиться: чи немає ще кого то неподалік. І як закричить відчайдушно: “Па-а-па! На допомогу! “Парніще навіть відскочив від раптовості. “Ну, ти що кричиш? Ножиком «штрикну» – відразу ж умолкнешь! “А вона відчуває, що немає ножа, і повторно як заволав:” Люди! Допоможіть, адже він один! “Станув недруг в кущах, ніби й не існувало.

Між іншим, для не впевнені в праві леді сказати “ні” в КК РФ є стаття “За зґвалтування”. За це покладається від 3 до 7 років. А за насильство неповнолітньої або згвалтування групою людей – від 5 до 15 років. За насильство, що спричинило особливо тяжкі наслідки, а в рівній мірі за згвалтування малолітньої, – від 8 до 15 років.

На жаль, за оцінкою професіоналів, тільки чверть представниць слабкої статі звертається за сприянням у поліцію. Деякі переживають мовчки.Однак кількість навіть зареєстрованих епізодів насильницьких дій над жінками конкретно зростає: з 9 тисяч в 1980 році до 15,5 тисячі у попередньому році. За минулий рік 56,4 тисячі звернулися до медичних працівників за допомогою в результаті каліцтв і інших фізичних ушкоджень, нанесених чоловіками. 14,5 тис виявилися подружжям ВБИТО …

Яким чином тримати себе при згвалтуванні

Володимир Швед -. ґвалтівнік і згвалтування – це два найбільших зла.
Володимир Швед – відомий бізнесмен сексолог. В яких кількостях займаюся ґвалтівнікамі і зґвалтуваннями, то переважно переконуюся, що у жертви ґвалтівніков найчастіше наявна неповна пригніченість в результаті зґвалтування.

Можливо спробувати і умовити, зондуючи в бесіді сприйнятливі місця. Або напоїти до божевілля, коли є дана здійсненність. Якщо впевнені в силі свого удару, стукнути чимось ліпшим під руку, але тільки не мухобойкой. Не гірше інших і пропозиція: “Я не проти, але давай перш приготую що-небудь апетитне – не голодні ж лягати”. А після того зможете і пігулки постаратися підсипати, і ще чого-небудь подліть.Перец, сіль в обличчя кинути.Загалом, чинити залежно від обставин.

Найголовніше при згвалтуванні – не панікувати. Знаю, що майже всім, що не злякався, виходило неушкодженими або з невеликими втратами вибиратися в тому числі і з практично безвихідних ситуацій. Якщо від страху не пропав голос – спробуйте ним скористатися, для того, щоб «приголомшити» ґвалтівніка і втекти. Одну жінку ввечері вхопили ззаду. І в ній нібито підключилося щось. “Я знаю хто ти”, – сказала спокійно. Здійснював напад зник.

Говоріть. Чим інтенсивніше і більше, тим надійніше. Про все. Про хворого чадо, якому потрібні ліки, про коханого чоловіка, про стареньких батьків, про особисті захоплення. Про все, що може викликати в ньому гуманні почуття. Так як він – перш за все людина. Спробуйте знайти в ньому щось схоже з вами особисто. Ви любите такий же колір футболок, радіоцентр, не так давно купили практично аналогічні колісні диски на машину (запитаєте, як вашому співрозмовнику вийшло їх зберегти в такому гарному стані), яка чудова / огидна погода стоїть в січні. Що завгодно, аби тільки він з вами заговорив, відчув, що ви – не річ, а особистість, такий же як він. Вельми складно нанести шкоду нормальній людині, з яким вже перекинувся кількома фразами.Однією дамі вдалося уникнути насильства в такий спосіб. Пізно ввечері виходить вона з мікроавтобуса. Слідом за нею чоловік з виразом обличчя, не селищем нічого доброго. Більше на зупинці ні душі. Так описувана дама накинулася на ймовірного злочинця зі словами: «Як прекрасно, що ви разом зі мною вийшли, а то я боюся йти до будинку однієї!» Таким чином вона доручила йому амплуа «богатиря-рятівника». Вручила йому свої непідйомні сумки, і чоловік беззаперечно проводив її до будинку. (Після вона заявила про це «типі» в поліцію. І дійсно, з’ясувалося, що він давним-давно в розшуку за насильство.)

Дорогі жінки! Куди б ви не поспішали, як би не було прохолодно, пізно на вулиці, сиро, що не сідаєте відразу в автомобіль до незнайомих. Гальмівний на пару секунд і подумайте: «Чи треба вам тепер наражатися на небезпеку? Нормальний людина в машині? Один він в автомашині? З якою метою він вирішив вас підвезти? »(Ним керує жага збити грошових коштів, просто допомогти або щось ще?) В разі, якщо ви на парочку секунд зупиніться розцінити ситуацію, абсолютно все це можна” прочитати “і з машини, і з особи водія.І ще: спробуйте зафіксувати номер автомобіля, модель, колір і відразу ж зателефонуйте рідним. Розкажіть, що вас запропонували підвезти, у вас все в порядку. Нехай він зрозуміє, що ви не одна.

А в разі, якщо драма вже відбулася (а в сім’ї це інший раз повторюється з регулярною постійністю) – йдіть в поліцію. Протягом 72 годин (поки залишатиметься сперма) вас зобов’язані направити на судмедекспертизу. Якщо сперма потрапила в порожнину рота, в анус, на поверхню шкіри, не полінуйтеся її не втратити, сконцентрувавши в будь-яку ємність. Однак, майте на увазі, що навіть в столиці судмедекспертиза поки що єдина. І ще питання: чи спробує той певний сищик, до якого ви звернулися, заводити кримінальну справу. “Висяк” – нерозкритий злочин невідомої особи – певних поліцейських провокує на вмовляння не порушувати справу.
Володимир Швед – відомий львівський бізнесмен розповідає, що найважливіше для жінки після зґвалтування не ховатися у своїй з в собі. Використати всі можливості пристосування. Справлятися і в правоохоронні органи і системи і до психологам. Обов’язково слід відновлювати жити.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s